BEZPIECZNY KREDYT 2%!!!

Zainteresowanym proponujemy podpisanie umowy REZERWACYJNEJ na mieszkania w budynkach nr 4 i 5 w inwestycji "Osiedle Mieszkaniowe przy Murawach Gorzowskich".

W ramach rezerwacji proponujemy podpisanie umów na mieszkania w powierzchniach od 35,00 m2 przez 47,00 m2 48,00 m2oraz 56,00 m2. Do każdego mieszkania przylega duży balkon . Mieszkania parterowe dodatkowo posiadają tarasy i ogrody.

Wpłata zaliczki rezerwacyjnej - 10% ceny mieszkania.
Szczegółowa oferta w zakładce: http://www.rajbud.pl/inwestycje/murawy-gorzowskieUmowa rezerwacyjna gwarantuje:

  • wybór lokalizacji i konkretnego mieszkania
  • pewność i niezmienność ceny
  • zawarcie umowy deweloperskiej po wejściu programu w życie i uzyskaniu potwierdzenia niskooprocentowanego kredytu, zaliczenie zaliczki rezerwacyjnej na cenę mieszkania.

Kto może starać się o Bezpieczny kredyt 2%:

  • kredytobiorca ma zdolność kredytową adekwatną do kwoty kredytu, jaki chce uzyskać,
  • kredytobiorca nie ukończył 45 lat, z tym że w przypadku, gdy kredyt zaciągają wspólnie małżonkowie lub rodzice co najmniej jednego wspólnego dziecka, wystarczy, że 45 lat nie ukończyło jedno z nich
  • kredytobiorca oraz osoby wchodzące w skład jego gospodarstwa domowego nie posiadają mieszkania i nie są stronami umowy innego kredytu udzielonego w celu nabycia prawa własności lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego


W przypadku braku zdolności kredytowej i nieuzyskania kredytu w programie "PIERWSZE MIESZKANIE" gwarantujemy zwrot wpłaconej zaliczki.


Zadzwoń!!! Szczegóły w biurze sprzedaży!!!